Skarpetki myśliwskie

Grube i ciepłe skarpety myśliwskie z motywem łowieckim wykonane specjalnie z myślą o wymagających klientach jakimi są myśliwi.

Ergonomiczny kształt oraz szycie sprawiają, że nasze skarpety idealnie sprawdzą się w każdych warunkach. Myśliwskie skarpety wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Przewaga bawełny zapewnia doskonały komfort termiczny zarówno zimą jak i latem. Domieszka elastycznych włókien umożliwia idealne dopasowanie się skarpety do stopy. Dostępne skarpetki krótkie i długie w dwóch kolorach.


Od spodu skarpetka posiada system rowków pozwalających na lepsze odprowadzenie wilgoci, dzięki czemu noga jest zawsze słucha. Elastyczny ściągacz oraz specjalne szycie zapobiega ściąganiu się. Skarpetki idealnie sprawdzą się w ciepłe oraz chłodne dni zapewniając stały komfort. Świetny prezent dla każdego Myśliwego.

Oferta dla sklepów myśliwskich

Jako producent opasek, koszulek, czapek, szalików oraz podkładek pod broń oferujemy je sklepom myśliwskim w cenach i ilościach hurtowych. Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegóły oferty. Zapraszamy do współpracy.

Facebook