Czapki myśliwskie

Jaskrawa, pomarańczowa czapka z daszkiem jest idealnym produktem dla myśliwych. Polecamy szczególnie na polowania na kaczki – zapewnia świetną widoczność w szuwarach. Zalecamy ją również na wszystkie polowania zbiorowe – jej dobra widoczność w każdych warunkach zapewni bezpieczeństwo na polowaniu. Przydatna dla myśliwych, którzy nie noszą kapelusza i nie mogą założyć naszej opaski. Wykonujemy również nadruki na czapkach – polecamy na rozmaite okazje! Czapki dostępne również w kolorze khaki i ciemnozielonym.

Alternatywą dla czapek z nadrukiem są czapki z wyhaftowanym wieńcem byka, napisem Darz Bór, dzikiem oraz bykiem. Na zamówienie haftujemy inne wzory.

W ofercie posiadamy również czapki granatowe, czerwone, czarne, białe, szare, niebieskie, żółte, pomarańczowe i zielone.

Czapki polarowe

Czapkę polarową ze ściągaczem można nosić w formie szalika, komina lub opaski. Przyjemny w dotyku polar, podwójna warstwa materiału na uszach oraz jaskrawy kolor idealnie sprawdzą się na polowaniach oraz podczas jesiennych i zimowych przechadzek. Jaskrawy element garderoby zwiększy bezpieczeństwo myśliwych lub naganiaczy. Czapka wykonana w 100% z polaru o gramaturze 220 g/cm² z powłoką antypilingową.
Szerokość ok. 27 cm
Wysokość ok. 22 cm
W ciągłej sprzedaży mamy wersję z haftem byka, pozdrowieniem myśliwskim Darz Bór oraz bez haftu.

Dwustronna czapka myśliwska

Na zimę polecamy dwustronną czapkę myśliwską, która pełni funkcję klasycznego maskującego nakrycia a po wywinięciu jaskrawego pomarańczowego elementu ostrzegawczego. Zastosowana dzianina jest przyjemna w dotyku, a jej dwie warstwy zapewniają komfort termiczny w chłodniejsze dni. Czapka idealnie sprawdzi się nie tylko podczas polowania indywidualnego, ale także na zbiorówkach, gdzie widoczny jaskrawy kolor zapewnia widoczność a tym samym bezpieczeństwo.

Facebook