Kamizelki na polowanie

Oferujemy kamizelki ostrzegawcze (kamizelki odblaskowe) na polowania zbiorowe dla naganki. Bardzo duży rozmiar kamizelki – pasuje na osobę w odzieży zimowej. Kamizelka jest zapinana na rzepy.

Sprawdź też kamizelki softshellowe.

Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 22 marca 2005 r. w sprawie szczegółowych zasad i warunków wykonywania polowania oraz obowiązku znakowania:

§ 29.3 Organizujący polowanie zbiorowe oraz prowadzący to polowanie są odpowiedzialni za zaopatrzenie naganiaczy w wierzchnie okrycie, zapewniające ich dobrą widzialność przez myśliwych.

Kamizelki dla naganiaczy i myśliwych

Polecamy na polowanie zbiorowe dla naganiaczy – obowiązek zapewnienia kamizelek dla naganiaczy spoczywa na prowadzącym polowanie.

Kamizelki wypróbowane na wielu polowaniach zbiorowych – sprawdzają się znakomicie oraz są bardzo wytrzymałe. Nasze kamizelki znacznie podnoszą bezpieczeństwo na polowaniu.

W naszej ofercie można znaleźć również produkowane przez nas odblaskowe kamizelki dla psów, również w wersji ocieplanej, zimowej.

Kamizelki z nadrukiem, haftem

Wykonujemy na zamówienie kamizelki z własnym nadrukiem lub haftem. Sprawdź nasze realizacje i zamów kamizelki ze swoim logo już dziś!

Facebook