Akcesoria Myśliwskie

Asortyment oferowanych przez nas produktów myśliwskich stale się rozszerza, obecnie polecamy:

Myśliwskie kartki stanowiskowe

Nowością w naszej ofercie są kartki stanowiskowe na polowania zbiorowe (w pewnych rejonach nazywane karnetami – karnety myśliwskie). Sprzedawane pojedynczo lub w kompletach.

Charakteryzują się odpornością na wodę i dużą giętkością, dzięki czemu trudno jest złamać kartkę. Duża wytrzymałość sprawia, że kartki będą służyć na wielu zbiorówkach. Gdy zgubimy jedną kartkę, istnieje możliwość uzupełnienia kompletu w naszym sklepie. Przy małych polowaniach polecamy kartki do 15 myśliwych – są one bardziej czytelne – łatwiej odnaleźć własny numer stanowiska. Karty stanowiskowe występują w wariantach dla różnej liczby polujących i w różnych kolorach:

  • na polowania < 15 myśliwych,
  • karty na polowania < 20 myśliwych,
  • na polowania 21-34 myśliwych,
  • kartki stanowiskowe kolorowe i ze zdjęciami,
  • karnety na polowania na indywidualne zamówienie – okolicznościowe dla Kół Łowieckich – zapytaj i zamów już dzisiaj.

Pokrowce na lunetę

Pokrowiec uchroni lunetę w czasie transportu, polowania i przechowywania broni przed zabrudzeniem, przypadkowym zarysowaniem i lekkimi uderzeniami.

Sprawdź nasze pokrowce na lunetę w sklepie myśliwskim. Występują dwa rozmiary, w zależności od średnicy obiektywu lunety: 40-42 oraz 50-56. Średnica jest w lunetach myśliwskich wystarczającym wyznacznikiem do wybrania rozmiaru pokrowca.

Stosowana razem z pokrowcem na broń jest dodatkową warstwą chroniącą cenny i delikatny sprzęt celowniczy.

Kołatki dla naganiaczy

Kołatka dla naganiaczy to niezbędny przedmiot na polowaniu zbiorowym. Kołatka służy nie tylko do płoszenia zwierzyny, ale także sygnalizuje Myśliwym zbliżających się naganiaczy zwiększając ich bezpieczeństwo. Prosta budowa oraz zastosowane materiały – lite drewno, mocny i estetyczny uchwyt zapewniają długie użytkowanie. Tradycyjny wzór kołatki, stosowany od wieków, gwarantuje obfity pokot.

Na zamówienie wykonujemy znakowanie według indywidualnego wzoru.

Wyróżnienia dla myśliwych

Mamy przyjemność zaprezentować najświeższy produkt skierowany do myśliwych. Każdy polujący wie, do czego zobowiązany jest Król Polowania, Vicekról i Król Pudlarzy, w związku z czym proponujemy idealny Medal dla Myśliwych! Nasz zestaw zawierający kieliszek z uchwytem oraz smycz z wyraźnym wskazaniem, kto został wyróżniony, jest idealną propozycją na biesiadę myśliwską po polowaniu. Idealnie sprawdzi się jako upominek z polowania.

Posiadamy dwie wersje wyróżnienia, każda do zawieszenia na naszych smyczach.

Zestaw zawierający kieliszek 40 ml, komplet naklejek oraz smycz

Dzięki temu, że zestaw zawiera cały komplet nalepek, jest niezmiernie uniwersalnym wyróżnieniem, w zależności od pozyskanej zwierzyny. Przed przyklejeniem naklejki polecamy umycie kieliszka i pozostawienie go do całkowitego wyschnięcia.

Zestaw zawierający grawerowany kieliszek 40 ml oraz smycz

Jeśli cenisz elegancję oraz trwałość, polecamy kieliszek grawerowany. Grawerowane wzory są identyczne do tych na naklejkach, do wyboru 7 różnych. Możemy również wykonać kieliszki na zamówienie z wygrawerowanym wzorem na różnego rodzaju okazje (bale myśliwskie, rocznice, polowania okazjonalne itp.)

Kulawka dla Króla Pudlarzy

Polecamy również kieliszek z otworem w dolnej części dla Króla Pudlarzy. Kieliszek z otworem pełni rolę kulawki, uniemożliwia odstawienie kieliszka, bez wypicia zawartości! Ta forma medalu dla Króla Pudlarzy przyniesie również mnóstwo radości dla pozostałych uczestników biesiady myśliwskiej – Król Pudlarzy na pewno nie będzie spodziewał się takiego wyróżnienia!

Nadruk na smyczy „Król Polowania”

Aby uczynić wyróżnienie bardziej indywidualnym proponujemy nadruk na wewnętrznej stronie smyczy. Drukujemy również na smyczy Vicekról Polowania oraz Król Pudlarzy.

Na życzenie klienta wykonamy dowolny napis, który upamiętni ważne wydarzenia. Smyczki sprawdzą sie jako pamiątki dla myśliwych.

Podkładka pod broń

Wielofunkcyjna podkładka pod broń, przeznaczona jest dla myśliwych i do strzelectwa sportowego. Niezastąpiona w trakcie polowania z ambony.

Dzięki naszej podkładce Twój strzał będzie precyzyjny (etyczny myśliwy zawsze o tym pamięta). Może służyć również jako podpórka pod broń (zapobiega niepożądanemu puknięciu bronią o ambonę). Służy też jako super amortyzacja w trakcie przystrzeliwania broni. Przekonaj się sam! Jeśli już posiadasz już podkładkę, pamiętaj, że jest to uniwersalny prezent dla każdego myśliwego.

Myśliwskie naklejki odblaskowe

Naklejki idealnie sprawdzą się jako ozdoba na aucie. W nocy w reflektorach aut jadących za nami już z daleka będziemy widoczni. Atrakcyjny gadżet, który zwiększa bezpieczeństwo. Trwała powłoka odporna na promieniowanie UV zapobiega przed blaknięciem foli. Czarny naklejka odblaskuje na srebrno!

Myśliwskie naklejki odblaskowe na samochód

Latarki myśliwskie

Oferujemy szeroką gamę latarek Ledlenser. Jeśli szukasz wysokiej jakości i sprawdzonych produktów – dobrze trafiłeś.

Mocne latarki z regulacją skupienia snopu światła, pojemnymi akumulatorami z ładowaniem USB.

Wygodne czołówki pozwolą na swobodną pracę z wolnymi obiema dłońmi, co będzie nieocenione przy patroszeniu.

Opatentowana technologia Advanced Focus System pozwala na szybka zmianę skupienia wiązki światła. Dzięki temu jedną latarką oświetlisz zarówno duże otwarte przestrzenie jak i odległe obiekty ukryte w mroku.

Dostępne modele latarek myśliwskich marki Ledlenser w sklepie internetowym:

Porównanie latarek Ledlenser.

Zestawienie latarek LEDLENSER

Wabiki myśliwskie

Oferujemy sprawdzone wabiki myśliwskie rodzimej marki KOSMATY. Projektowane bezkompromisowo przez myśliwych i dla myśliwych. Zastosowane materiały, techniki wykonania oraz stroiki wybrane zostały dla osiągnięcia najlepszych rezultatów w łowiskach i niezawodności w każdych warunkach pogodowych.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorakie wabiki na lisy i inne drapieżniki oraz na rogacza. Wabiarze mogą wybierać proste i uniwersalne modele (takie jak dwustronny KOSMATY Summer Call) lub wymagające i bardziej egzotyczne konstrukcje jak KOSMATY Tenterfield.

Zatyczki ochronne, stopery do uszu

Dzięki zastosowanym materiałom zatyczki do uszu dobrze dopasowują się do małżowiny nie powodując ucisku. Dobrze absorbują hałas co, pozwala im spełniać normy EN352-2. Zatyczki na polowanie sprawdza się również na strzelnicę lub do przemysłu. Nieocenione w przydomowym warsztacie.

Oferta dla sklepów myśliwskich

Jako producent podkładek pod broń i opasek oferujemy je sklepom myśliwskim w cenach i ilościach hurtowych. Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegóły oferty. Zapraszamy do współpracy. Darz bór!

Facebook