Akcesoria dla psów

Dbając o bezpieczeństwo na polowaniu, pamiętajmy też o naszych czworonożnych towarzyszach. Ich widoczność i słyszalność pozwoli nam być stale świadomymi tego, gdzie znajduje się nasz pies. Jest to ważne nie tylko dla bezpieczeństwa psa, ale i osób postronnych.

Opaski dla psów

Pies z opaską migającą, diodową

Dzięki naszym opaskom łatwo zlokalizujesz psa w trakcie poszukiwania postrzałka po zmroku i w nocy.

Nie każdy pies głosi znalezioną sztukę – w świetle latarki będzie widoczny nawet z odległości 100 metrów. Możesz ją również stosować w dzień, na polowaniach zbiorowych. Pomoże ona szybko odróżnić psa myśliwskiego od psów bezpańskich.

Zapinane na rzep – pełna regulacja obwodu. Jeśli jedna jest za krótka – łatwo można dołączyć kolejną sztukę. Dostępne są też opaski diodowe migające na baterie – bardzo dobrze widoczne w nocy, psa nie sposób przeoczyć.

Ciekawą alternatywą jest odblaskowa diodowa opaska z dzwoneczkami – sygnalizuje światłem i dźwiękiem! Bardzo przydatna przy dochodzeniu postrzałka w nocy (zawsze będziesz wiedział, w którym miejscu jest pies).

W naszej ofercie mamy również opaski dla myśliwych.

Kamizelki odblaskowe dla psów

Kamizelki dla psów znacznie zwiększają bezpieczeństwo po zmroku.

Kamizelki występują w trzech różnych rozmiarach, w wersji z polarowym ociepleniem oraz standardowej. Dostępne również w wersji dźwiękowej, z dzwonkiem! Polecamy nasze akcesoria dla psów, szczególnie dla psów myśliwskich!

Dla myśliwych oraz naganki oferujemy wytrzymałe kamizelki (w kolorze pomarańczowym oraz żółtym).

Dźwiękowa kamizelka odblaskowa

Identyfikator dla psa

Dwuczęściowa adresówka dla psa z wymiennym odblaskowym lub jaskrawym rzepem.

Na opasce mamy możliwość naniesienia dużego i wyraźnego napisu (numeru telefonu lub imienia psa) widocznego nawet ze sporej odległości. W przeciwieństwie do laminatowych adresówek, nasza nie łamie się i wytrzymuje wiele dłużej.

Dzięki niej pies zawsze wróci do domu, a podczas nocnych spacerów jest lepiej widoczny, a przez to bezpieczny.

Oferta dla sklepów myśliwskich

Jako producent akcesoriów dla psów myśliwskich oferujemy je sklepom myśliwskim w cenach i ilościach hurtowych. Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegóły oferty. Zapraszamy do współpracy.

Facebook