Skarpetki

Skarpetki myśliwskie z haftem

Grube i ciepłe skarpety z motywem łowieckim wykonane specjalnie z myślą o wymagających Klientach jakimi są Myśliwi. Ergonomiczny kształt oraz szycie sprawiają, że nasze skarpety idealnie sprawdzą się w każdych warunkach.Myśliwska czapka zimowa - DwustronnaMyśliwskie skarpety wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Przewaga bawełny zapewnia doskonały komfort termiczny zarówno zimą jak i latem. Domieszka elastycznych włókien umożliwia idealne dopasowanie się skarpety do stopy. Dostępne skarpetki krótkie i długie wdwóch kolorach.
Myśliwska czapka zimowa - DwustronnaMyśliwska czapka zimowa - DwustronnaMyśliwska czapka zimowa - Dwustronna
Od spodu skarpetka posiada system rowków pozwalających na lepsze odprowadzenie wilgoci, dzięki czemu noga jest zawsze słucha. Elastyczny ściągacz oraz specjalne szycie zapobiega ściąganiu się. Skarpetki idealnie sprawdzą się w ciepłe oraz chłodne dni zapewniając stały komfort. Świetny prezent dla każdego Myśliwego.
Myśliwska czapka zimowa - DwustronnaMyśliwska czapka zimowa - DwustronnaMyśliwska czapka zimowa - Dwustronna

Oferta dla sklepów myśliwskich

Jako producent opasek, koszulek, czapek, szalików oraz podkładek pod broń oferujemy je sklepom myśliwskim w cenach i ilościach hurtowych. Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegóły oferty. Zapraszamy do współpracy.

Facebook