Kamizelki

Oferujemy kamizelki ostrzegawcze (kamizelki odblaskowe) na polowania zbiorowe dla naganki.

Bardzo duży rozmiar kamizelki – pasuje na osobę w odzieży zimowej.

Kamizelka jest zapinana na rzepy.

Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 22 marca 2005 r. w sprawie szczegółowych zasad i warunków wykonywania polowania oraz obowiązku znakowania:
§ 29.3 „Organizujący polowanie zbiorowe oraz prowadzący to polowanie są odpowiedzialni za zaopatrzenie naganiaczy w wierzchnie okrycie, zapewniające ich dobrą widzialność przez myśliwych.”

Kamizelki dla naganiaczy i myśliwych

Polecamy na polowanie zbiorowe dla naganiaczy – obowiązek zapewnienia kamizelek dla naganiaczy spoczywa na prowadzącym polowanie.

Kamizelki wypróbowane na wielu polowaniach zbiorowych – sprawdzają się znakomicie oraz są bardzo wytrzymałe.

Nasze kamizelki znacznie podnoszą bezpieczeństwo na polowaniu.

W naszej ofercie można znaleźć również produkowane przez nas odblaskowe kamizelki dla psów w wersji normalnej oraz ocieplanej na zimę.

Kamizelka żółtaKamizelka żółta

Kamizelki z nadrukiem / haftem

Wykonujemy na zamówienie kamizelki z nadrukami lub haftem.

Kamizelka z nadrukiemKamizelki z nadrukiemkamizelkakamizelka-odblaskowa-ultimate-hunting-bigkamizelki-ohz-trzebielino-big

Kamizelki softshell

Kamizelka softshelowa to doskonała propozycja dla Myśliwych szukających wygodnej i wszechstronnej odzieży na polowanie lub codziennego użytku. Zewnętrzna warstwa typu softshell, świetnie chroni przed wiatrem oraz lekkim deszczem zapewniając komfort termiczny w chłodniejsze dni. Od wewnątrz, na plecach i kołnierzu zastosowanociepły i przyjemny w dotyku polar chroniący przed zimnem oraz oddychającą membranę DINTEX®, która pozwala odprowadzić nadmiar wilgoci na zewnątrz. Specjalny krój z przedłużonym tyłem oraz ekspres od spodu zabezpieczony patką chronią przed zimnem i wiatrem. Kamizelka wyposażona jest w regulowany ściągacz ze stoperem oraz dwie kieszenie zapinane na zamek pozwalają zabrać ze sobą kilka przydatnych drobiazgów.

mysliwska-kamizelka-softshell-meska (1)mysliwska-kamizelka-softshell-meska (2)mysliwska-kamizelka-softshell-meska (3)mysliwska-kamizelka-softshell-meska

Facebook