Czapki z daszkiem i na zimę

Czapki z daszkiem

Jaskrawa, pomarańczowa czapka z daszkiem jest idealnym produktem dla myśliwych. Polecamy szczególnie na polowania na kaczki – zapewnia świetną widoczność w szuwarach. Zalecamy ją również na wszystkie polowania zbiorowe – jej dobra widoczność w każdych warunkach zapewni Ci bezpieczeństwo. Przydatna dla myśliwych, którzy nie noszą kapelusza i nie mogą założyć naszej opaski. Wykonujemy również nadruki i haft na czapkach – polecamy na rozmaite okazje! Sprzedajemy również czapki myśliwskie w kolorze khaki.

Myśliwska czapka z daszkiem - pomarańczowaMyśliwska czapka z dzikiemCzapka na kaczkiPomarańczowa czapka dla myśliwychCzapka z daszkiem dla myśliwegoCzapka z daszkiem dla myśliwegoCzapka z daszkiem dla myśliwegoMyśliwska czapka z daszkiem - z nadrukiem

W naszej ofercie znaleźć można inne kolory czapek z daszkiem: granatowe, czerwone, czarne, białe, szare, niebieskie, żółte, pomarańczowe i zielone.

Czapki polarowe

Czapki wykonane w 100% z polaru ze ściągaczem, mogą posłużyć jako szalik oraz opaska. Pomarańczowy kolor idealnie sprawdzi się na polowaniach zbiorowych zwiększając bezpieczeństwo myśliwego, który będzie bardziej widoczny. Na naszej odzieży myśliwskiej wykonujemy haft: Byk, Darz Bór oraz indywidualne projekty na specjalne zamówienie.

Pomarańczowa czapka z bykiem na zimęCzapko szalik dla myśliwegoKołnierz golf dla myśliwegoCzapka ze ściągaczem dla myśliwegoKołnierz dla myśliwegoCzapka - golf dla myśliwego

Dwustronna czapka myśliwska

W sezonie jesienno-zimowym odwracalna czapka idealnie sprawdzi się w chłodniejsze i mroźne dni. Z jednej strony kamuflaż moro, a z drugiej jaskrawy kolor pomarańczowy, który zwiększa widoczność oraz bezpieczeństwo myśliwego na polowaniach zbiorowych. Czapka w uniwersalnym rozmiarze – będzie pasować na większość osób (jest elastyczna). Bardzo ciepła i wykonana z 100% akrylu.

Myśliwska czapka zimowa - DwustronnaMyśliwska czapka zimowa - DwustronnaMyśliwska czapka zimowa - Dwustronna

Oferta dla sklepów myśliwskich

Jako producent podkładek pod broń i opasek oferujemy je sklepom myśliwskim w cenach i ilościach hurtowych. Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegóły oferty. Zapraszamy do współpracy.

Facebook