Bezpieczeństwo na polowaniu

Opaski ostrzegawcze na kapelusze

Oferujemy:

  • opaski na kapelusz gładkie o szerokości 2,5 cm, 3 cm, 4 cm,
  • opaski odblaskowe o szerokości 4 cm,
  • powyższe opaski z nadrukami (napisy czarne, odblaskowe – możliwe zamówienie nawet pojedynczej sztuki).

Opaska na kapeluszOpaski na kapeluszOpaski na kapelusz z nadrukami

Jesteśmy producentem opasek na kapelusze dla myśliwych. Opaski ostrzegawcze zwiększają bezpieczeństwo na polowaniach zbiorowych. Opaska dla myśliwego wykonana jest całkowicie z taśmy typu rzep co umożliwia dopasowanie do każdego okrycia głowy, oraz zapewnia dużą trwałość. Produkujemy również opaski dla psów myśliwskich.

W Polsce opaski są już obowiązkowe

Rozporządzenie Ministra Środowiska z 22.09.2010:
„W Polsce myśliwy jest obowiązany posiadać na wierzchnim okryciu jaskrawe elementy garderoby, zapewniające jego dobrą widzialność przez innych uczestników polowania.”

OpaskaOpaska z odblaskami i nadrukiem    Żółta opaska na kapelusz myśliwskiŻółta opaska na kapelusz myśliwski

Opaski z nadrukami lub haftem – upominek dla Myśliwego – szczególnie polecamy dla Kół Łowieckich, Sklepów Myśliwskich oraz na różne imprezy okolicznościowe:

  • polowanie Hubertowskie,
  • rocznice,
  • polowanie zbiorowe,
  • imprezy łowieckie,
  • zawody sportowe,
  • turnieje szkolne.

Opaska z haftem

Haftowana opaska dla myśliwegoDarz Bór - haftowana opaska
Nasze opaski mogą być świetną pamiątką dla uczestników imprez okolicznościowych.

Opaski na ramię

Opaski posiadają gumkę naciągającą, dzięki czemu nie zsuwają się z rękawa. Posiadają również drugi rzep, który zapobiega wystawaniu zbędnej części rzepa. Wykonujemy nadruki na opaskach na ramię.

Opaska ostrzegawczaOpaska ostrzegawczaOpaska ostrzegawczaOpaska ostrzegawczaOpaska ostrzegawczaOpaska ostrzegawcza

Kamizelki ostrzegawcze

Oferujemy kamizelki ostrzegawcze (kamizelki odblaskowe) na polowania zbiorowe dla naganki.

Bardzo duży rozmiar kamizelki – pasuje na osobę w odzieży zimowej.

Kamizelka jest zapinana na rzepy.

Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 22 marca 2005 r. w sprawie szczegółowych zasad i warunków wykonywania polowania oraz obowiązku znakowania:
§ 29.3 „Organizujący polowanie zbiorowe oraz prowadzący to polowanie są odpowiedzialni za zaopatrzenie naganiaczy w wierzchnie okrycie, zapewniające ich dobrą widzialność przez myśliwych.”

Kamizelki dla naganiaczy i myśliwych

Polecamy na polowanie zbiorowe dla naganiaczy – obowiązek zapewnienia kamizelek dla naganiaczy spoczywa na prowadzącym polowanie.

Kamizelki wypróbowane na wielu polowaniach zbiorowych – sprawdzają się znakomicie oraz są bardzo wytrzymałe.

Nasze kamizelki znacznie podnoszą bezpieczeństwo na polowaniu.

W naszej ofercie można znaleźć również produkowane przez nas odblaskowe kamizelki dla psów w wersji normalnej oraz ocieplanej na zimę.

Kamizelka żółtaKamizelka żółta
Kamizelka żółtaKamizelka żółta

Kamizelki z nadrukami

Wykonujemy na zamówienie kamizelki z nadrukami.

Kamizelka z nadrukiemKamizelki z nadrukiem

Czapki z daszkiem

Jaskrawa, pomarańczowa czapkaz daszkiem jest idealnym produktem dla myśliwych. Polecamy szczególnie na polowania na kaczki – zapewnia świetną widoczność w szuwarach. Zalecamy ją również na wszystkie polowania zbiorowe – jej dobra widoczność w każdych warunkach zapewni Ci bezpieczeństwo. Przydatna dla myśliwych, którzy nie noszą kapelusza i nie mogą założyć naszej opaski. Wykonujemy również nadruki i haft na czapkach – polecamy na rozmaite okazje! Sprzedajemy również czapki myśliwskie w kolorze khaki.

Myśliwska czapka z daszkiem - pomarańczowaMyśliwska czapka z dzikiemCzapka na kaczkiPomarańczowa czapka dla myśliwychCzapka z daszkiem dla myśliwegoCzapka z daszkiem dla myśliwegoCzapka z daszkiem dla myśliwegoMyśliwska czapka z daszkiem - z nadrukiem

W naszej ofercie znaleźć można inne kolory czapek z daszkiem: granatowe, czerwone, czarne, białe, szare, niebieskie, żółte, pomarańczowe i zielone.

Czapki polarowe

Czapki wykone w 100% z polaru ze ściągaczem, mogą posłużyć jako szalik oraz opaska. Pomarańczowy kolor idealnie sprawdzi się na polowaniach zbiorowych zwiększając bezpieczeństwo myśliwego, który będzie bardziej widoczny. Na naszej odzieży myśliwskiej wykonujemy haft: Byk, Darz Bór oraz indywidualne projekty na specjalne zamówienie.

Pomarańczowa czapka z bykiem na zimęCzapko szalik dla myśliwegoKołnierz golf dla myśliwegoCzapka ze ściągaczem dla myśliwegoKołnierz dla myśliwegoCzapka - golf dla myśliwego

Szaliki

Miękki, ciepły i przyjemny w dotyku szalik z grubego polaru. Prosty a zarazem elegancki krój, oraz materiał zapewniający wysoki komfort termiczny sprawi, że szalik ten idealnie sprawdzi się na zimowych zasiadkach, jak również na polowaniach zbiorowych. Jaskrawy kolor powoduje, że będziemy lepiej widoczni dla Kolegów, a przez to bezpieczni!

Szalik dla myśliwegoSzaliki dla myśliwychSzalik Darz BórOchrona szyi myśliwegoSzalik z haftemSzal dla myśliwegoBezpieczne polowanie - szalik pomarańczowySzaliki myśliwskie

Dwustronna czapka myśliwska

W sezonie jesienno-zimowym odwracalna czapka idealnie sprawdzi się w chłodniejsze i mroźne dni. Z jednej strony kamuflaż moro, a z drugiej jaskrawy kolor pomarańczowy, który zwiększa widoczność oraz bezpieczeństwo myśliwego na polowaniach zbiorowych. Czapka w uniwersalnym rozmiarze – będzie pasować na większość osób (jest elastyczna). Bardzo ciepła i wykonana z 100% akrylu.

Myśliwska czapka zimowa - DwustronnaMyśliwska czapka zimowa - DwustronnaMyśliwska czapka zimowa - Dwustronna

Oferta dla sklepów myśliwskich

Jako producent podkładek pod broń i opasek oferujemy je sklepom myśliwskim w cenach i ilościach hurtowych. Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegóły oferty. Zapraszamy do współpracy.

Facebook