Akcesoria Myśliwskie

Asortyment oferowanych przez nas produktów myśliwskich stale się rozszerza, obecnie polecamy:

Myśliwskie kartki stanowiskowe

Nowością w naszej ofercie są kartki stanowiskowe na polowania zbiorowe (w pewnych rejonach nazywane karnetami – karnety myśliwskie). Sprzedawane pojedynczo lub w kompletach.

Charakteryzują się odpornością na wodę i dużą giętkością, dzięki czemu trudno jest złamać kartkę. Duża wytrzymałość sprawia, że kartki będą służyć na wielu zbiorówkach. Gdy zgubimy jedną kartkę, istnieje możliwość uzupełnienia kompletu w naszym sklepie. Przy małych polowaniach polecamy kartki do 15 myśliwych – są one bardziej czytelne – łatwiej odnaleźć własny numer stanowiska. Kartki występują w trzech wariantach, dla różnej liczby polujących:

    • na polowania do 20 myśliwych,
    • na polowania od 21 do 34 myśliwych,
    • na polowania do 15 myśliwych.

Kartki na polowania do 20 myśliwych

Myśliwskie kartki stanowiskowe - kompletMyśliwskie kartki stanowiskoweMyśliwskie kartki stanowiskoweMyśliwskie kartki stanowiskowe - odporne na zginanieMyśliwskie kartki stanowiskoweMyśliwskie kartki stanowiskowe - wymiary

Kartki na polowania od 21 do 34 myśliwych

Myśliwskie kartki stanowiskoweMyśliwskie kartki stanowiskoweMyśliwskie kartki stanowiskowe

Kartki na polowania do 15 myśliwych

Myśliwskie kartki stanowiskoweMyśliwskie kartki stanowiskowe - kompletKarnety myśliwskie stanowiskowe

Kolorowe kartki stanowiskowe

Karnety dla myśliwych - zieloneKartki stanowiskowe na polowanie

Kołatki dla naganiaczy

Kołatka myśliwska to nieodzowny element na polowaniu zbiorowym. Kołatka służy nie tylko do płoszenia zwierzyny, ale także sygnalizuje Myśliwym zbliżających się naganiaczy zwiększając ich bezpieczeństwo. Prosta budowa oraz zastosowane materiały – lite drewno, mocny i estetyczny uchwyt zapewniają długie użytkowanie. Tradycyjny wzór kołatki, stosowany od wieków, gwarantuje obfity pokot. Na zamówienie wykonujemy znakowanie według indywidualnego wzoru.

Kołatki dla naganiaczyKołatki dla naganiaczyKołatki dla naganiaczyKołatki dla naganiaczy

Wyróżnienia dla myśliwych

Mamy przyjemność zaprezentować najświeższy produkt skierowany do myśliwych. Każdy polujący wie, do czego zobowiązany jest Król Polowania, Vicekról i Król Pudlarzy, w związku z czym proponujemy idealny Medal dla Myśliwych! Nasz zestaw zawierający kieliszek z uchwytem oraz smycz z wyraźnym wskazaniem, kto został wyróżniony, jest idealną propozycją na biesiadę myśliwską po polowaniu. Idealnie sprawdzi się jako upominek z polowania. Posiadamy dwie wersje wyróżnienia, każda do zawieszenia na naszych smyczach.

Wyróżnienia dla Króla polowaniaSmycze myśliwskieSmycz Król PolowaniaSmycz Król PolowaniaSmycz Król PolowaniaSmycz Król PolowaniaSmycz Król PolowaniaSmycz Król Polowania

Zestaw zawierający kieliszek 40 ml, komplet naklejek oraz smycz

Dzięki temu, że zestaw zawiera cały komplet nalepek, jest niezmiernie uniwersalnym wyróżnieniem, w zależności od pozyskanej zwierzyny. Przed przyklejeniem naklejki polecamy umycie kieliszka i pozostawienie go do całkowitego wyschnięcia.

Medal dla Króla Polowania - wzoryMedal dla Króla Polowania - w użyciuMedal dla Króla Polowania - w użyciuSmycze Vicekról polowania z kieliszkamiUchwyt kieliszkaZestaw zawiera

Zestaw zawierający grawerowany kieliszek 40 ml oraz smycz

Jeśli cenisz elegancję oraz trwałość, polecamy kieliszek grawerowany. Grawerowane wzory są identyczne do tych na naklejkach, do wyboru 7 różnych. Możemy również wykonać kieliszki na zamówienie z wygrawerowanym wzorem na różnego rodzaju okazje (bale myśliwskie, rocznice, polowania okazjonalne itp.)

Grawerowane medale dla Króla PolowaniaMedal dla Króla Polowania - pełne kieliszkiMedal dla Króla Polowania - zestaw zawieraMedal dla Króla Polowania - zestaw zawieraMedal dla Króla Polowania - zestaw zawieraMedal dla Króla Polowania - zestaw zawiera

Kulawka dla Króla Pudlarzy

Polecamy również kieliszek z otworem w dolnej części dla Króla Pudlarzy. Kieliszek z otworem pełni rolę kulawki, uniemożliwia odstawienie kieliszka, bez wypicia zawartości! Ta forma medalu dla Króla Pudlarzy przyniesie również mnóstwo radości dla pozostałych uczestników biesiady myśliwskiej – Król Pudlarzy na pewno nie będzie spodziewał się takiego wyróżnienia!

Kulawka dla Króla PudlarzyKieliszek z otworem dla Króla PudlarzyKulawka dla Króla PudlarzyKulawka dla Króla PudlarzyKulawka dla Króla PudlarzyKulawka dla Króla Pudlarzy

Nadruk na smyczy „Król Polowania”

Aby uczynić wyróżnienie bardziej indywidualnym proponujemy nadruk na wewnętrznej stronie smyczy. Drukujemy również na smyczy Vicekról Polowania oraz Król Pudlarzy. Na życzenie klienta wykonamy dowolny napis, który upamiętni ważne wydarzenia. Smyczki sprawdzą sie jako pamiątki dla myśliwych.

Indywidualny nadruk na smyczy Król PolowaniaIndywidualny nadruk na smyczy Król PolowaniaIndywidualny nadruk na smyczy Król Polowania

Podkładka pod broń

Wielofunkcyjna podkładka pod broń, przeznaczona jest dla myśliwych i do strzelectwa sportowego. Niezastąpiona w trakcie polowania z ambony.

Podkładka pod brońPodkładka pod broń

Prezent dla myśliwego

Dzięki naszej podkładce Twój strzał będzie precyzyjny (etyczny myśliwy zawsze o tym pamięta). Może służyć również jako podpórka pod broń (zapobiega niepożądanemu puknięciu bronią o ambonę). Służy też jako super amortyzacja w trakcie przystrzeliwania broni. Przekonaj się sam! Jeśli już posiadasz już podkładkę, pamiętaj, że jest to uniwersalny prezent dla każdego myśliwego.

Myśliwskie naklejki odblaskowe

Czarny naklejka odblaskująca na biało!

Naklejki idealnie sprawdzą się jako ozdoba na aucie. W nocy w reflektorach aut jadących za nami już z daleka będziemy widoczni. Atrakcyjny gadżet, który zwiększa bezpieczeństwo. Trwała powłoka odporna na promieniowanie UV zapobiega przed blaknięciem foli.

naklejki-odblaskowe-dostepne-kolory-i-wzory

Zatyczki, stopery

Dzięki zastosowanym materiałom dobrze dopasowują się do uszu nie powodując ucisku. Dobrze absorbują hałas co, pozwala im spełniać normy EN352-2. Idealnie nadają się na polowania, strzelnicę lub przemysłu.
zatyczki-do-uszu-jednorazowe (1)zatyczki-do-uszu-jednorazowezatyczki-do-uszu-wielorazowe-na-kablaku

Oferta dla sklepów myśliwskich

Jako producent podkładek pod broń i opasek oferujemy je sklepom myśliwskim w cenach i ilościach hurtowych. Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegóły oferty. Zapraszamy do współpracy.

Facebook